Firmanızın mal ve hizmetlerini potansiyel müşterilerinizle buluşturmak istiyorsanız, öncelikle bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız var. Müşterilerinizin ürünlerinizi online olarak almasını istiyorsanız web sitenizde “online satış” ile ilgili bir alana veya ayrı bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız var demektedir. Firmanızın dijital mecradaki tanıtım, pazarlama ve ürün satış süreçlerinin yönetimini Dijital Pazarlama başlığı altında düşünebilirsiniz. Dijital pazarlama araçları ile (Pazaryerleri, E-ticaret, E-ihracat, Google Adwords, Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya İçerik Üretimi, Sosyal Medya Reklamları, Blog, Dijital İçerik Üretimi gibi) firmanızın henüz size ulaşmamış potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, tanırlığınızı ve bilinirliğinizi artırarak kazancınızı katlayabilirsiniz.

Dijital Pazarlama araçlarından bir tanesi olarak e-ticaret sitesi, firmanızın ihtiyaçlarına göre tasarım, alt yapı olarak farklılık gösterebilir. Örneğin ürünlerinizi çok sayıda yerli pazaryerinde satıyorsanız (trendyol, n11, hepsiburada, gittigidiyor, amazon gibi) veya e-ihracat kanalıyla yurt dışı pazaryerlerinde satıyorsanız (ebay,amazon, ozon gibi) satış süreçlerinizi yöneteceğiniz ortak bir yönetim sistemine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. E-ticarette ürün satan firmaların özellikle sipariş adetleri yüksek olan firmaların entegre sistemlere ihtiyaçları vardır. Hem ürünlerin ve siparişlerin tek yerden yönetilmesi hemde e-fatura gibi yasal süreçlerin otomasyona dökülmesi açısından ihtiyaç vardır.

Firmanızın tüm bu süreçlerinin yönetiminde yazılım, tasarım ve dijital pazaarlama alanlarında gerekli desteği Ankara Reklam Danışma – Niş İnternet Hizmetleri olarak sizlere sunabiliriz.

Detaylı bilgi için www.nisbilisim.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 08503031093 numaralı Whatsapp hattından bize yazabilirsiniz.

www.nisbilisim.com.tr
Whatsapp: 08503031093
proje@nisbilisim.com.tr

Ankara E-ticaret, Ankara web tasarım, ankara mobil uygulama, ankara reklam ajansı, ankara yazılım firmaları, web tasarım ajansı, grafik tasarım,

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir