Firmanızın internet ortamında yüzü, kartviziti ve hatta ofisi gözüyle bakılabilir, kurumsal web sitesine. Potansiyel müşterilere firmanız hakkında öğrenilmesi gereken bilgileri aktardığınız, firmanızın ürün ve hizmetlerini tanıttığınız ve artık günümüzde web sitesi sahibi olmanın zorunluluk haline geldiğini düşünürsek, her firma için önemli bir dijital pazarlama aracıdır. Firmalar hem prestij açısından hem de potansiyen müşterilere ulaşmak açısından web sitesi sahibi olmak isterler. Web sitesi firmanın kurumsal kimliğini yeteri kadar iyi yansıtmazsa, firma hakkında internette araştırma yapan potansiyel müşterilere veya ticaret yapacak paydaşlara olumlu bir ihtiba bırakılmamış olur.

İyi bir kurumsal web sitesi, firmanın kurumsal kimliğini iyi anlatan, güven veren bir yapıda olmalıdır. Logosundan, renklerine kadar firma hakkında olumlu bir intiba bırakmalıdır.

Detaylı bilgi için www.nisbilisim.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 08503031093 numaralı Whatsapp hattından bize yazabilirsiniz.

www.nisbilisim.com.tr
Whatsapp: 08503031093
proje@nisbilisim.com.tr

Ankara Kurumsal Web Tasarım, Çankaya Kurumsal Web Tasarım, Etimesgut Kurumsal Web Tasarım, Batıkent Web Tasarım,

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir