Firmanız internette ürün satmaya karar verdi, ardından N11, Trendyol, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon Türkiye’de mağazalarını açtı, ürünleri yükledi satışa sundu. Ardından siparişler gelmeye başladı, satışların arttı ve çok sayıda sitenin yönetimin panelini eş zamanlı olarak yönetme güçlüğü ile mücadeleniz başladı. Ürünlerinizi kendinize ait e-ticaret sitesini de sayarsak yaklaşık 5-6 adet platformda satmanız, satış süreçlerini yönetme sorununuz baş gösterecektir. Ürünlerinizin, stoklarınızın ve fiyatların tüm platformlarda eş zamanlı yönetilmesini sağlamak amacıyla entegre sistemler e-ticaret litarütüne girmiştir. Entegre sistemlerin özelliği; N11,Trendyol,Hepsiburada,Gittigidiyor, Amazon platformlarına tek yerden ürün yükleme, fiyat kontrolü, stok kontrolü, e-fatura gibi süreçleri tek ekran üzerinden yönetme imkanı vermektedir.

Türkiyede bilinen entegre firmaları; Tamentegre, Entegra gibi yazılımlarını geliştirmişlerdir.

Entegre firmalarının yazılımları internetlerinin üzerinden erişim sağlayan, yönetim panelleri aracılığı tek panelden satış, stok gibi süreçlerine yardımcı olmalarını sağlayan sistemlerdir.

Bu sistemlere ek olarak e-ticaret sistemi yazılımı üreten firmaların geliştirdikleri e-ticaret panelleri aracılığı ile de N11,Trendyol,Gittigidiyor,Amazon gibi pazaryerleri ile entegre e-ticaret sitesi panelleri mevcuttur.

Ankara Reklam Danışmanı – Niş İnternet Hizmetleri olarak firmanıza ve sektörüne özel tasarlanmış tasarımla e-ticaret sistemlerinizi pazaryerleri ile entegre şekilde kullanımıza sunuyoruz. E-ticaret sistemi aracılığı ile sisteme eklediğiniz ürünleriniz eş zamanlı olarak tüm pazaryerlerine gönderilir, yaptığınız fiyat değişiklikleri eş zamanlı olarak tüm pazaryerlerinde değiştirilir. Bunlara ek olarak gerçekleşen siparişleriniz eş zamanlı olarak e-ticaret sitenizin paneline yansır. Kargo etiketi yazdırma, e-fatura gibi e-ticaret süreçlerinin zorunlu işlem adımlarını da daha az zahmetli bir şekilde e-ticaret paleninizden gerçekleştirebilirsiniz. Stok yönetimi, sipariş durumu, ön muhasbe gibi süreçlerinizi kolayştıran bu sistem için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.nisbilisim.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 08503031093 numaralı Whatsapp hattından bize yazabilirsiniz.

www.nisbilisim.com.tr
Whatsapp: 08503031093
proje@nisbilisim.com.tr

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.