Kişisel veya kurumsal bir tanıtım ihtiyacınız var. Bu ihtiyacı nasıl giderirsiniz? Günümüzde bir ürünü, bir hizmeti, bir kişiyi kitlelere duyurmak, hakkında bilgi sahibi yapmak istiyorsak interneti ağırlıklı olarak kullanırız. Bu yöntem Televizyon, Gazete gibi kitlesel yayın araçlarına göre hem daha düşük maliyetli hem de yaygın kullanımı söz konusu. İnternet okuryazarlığının çok yaygın olduğu günümüzde Google arama moturunda bulunur olmak, sosyal medya da (twitter, instagram, facebook) takip edilen olmak çok önemli. Dijital Dünya da intibar yaratmak, sosyal medya da insanlara takip etmesi için neden verecek şekilde içerikler üretmek, paylaşım yapmakla doğru orantılı bir durum. İster tüzel kişi olun, ister gerçek kişi, anlatacak hikayeniz, satacak ürünününüz, sağlayacak hizmetiniz varsa; 1 internet sitesin, instagram, facebook sayfası ve hesabına, twitter hesabına ve son olarak linkedin profilne ihtiyacınız var demektir. Sosyal Medya mecralarının, internet sitenizin – gene bu dünya için kendi kurallarına göre, örneğin google seo, instagram algoritması- kurallarına uygun biçimde yönetilmesi önem arz etmektedir. Dijital dünyanın oyun kurucuları Google, Facebook, Amazon, Microsoft, Apple gibi firmaların bu dünya ait kuralları mevcuttur. Örneğin sosyal medya mecralarında faaliyet gösteren platformların bu platformda yapılan paylaşımları düzenleyen ilkeleri/kuralları/kaideleri mevcuttur. Aynı şekilde Google hem organik arama sonuçlarının sıralanmasına seo dedikleri kavram ve kuralları kullanırlar hem de sem dedikleri google adwords reklam vermek ilkelerini düzenlerler.

Tüm bu Dijital Evreninizin yönetimi, bu konuda ilgili bu konularda uzmanlaşmış kişilere ihtiyaç doğurmaktadır. Bu süreçleri yöneten firmalara Dijital Pazarlama Ajansı, Dijital Ajans, Sosyal Medya Yönetim Şirketi gibi ünvanlarla anılırken, bu işleri yapan gerçek kişilere Sosyal Medya Uzmanı, Sosyal Medya Yöneticisi, Dijital Pazarlama Sorumlusu, Dijital Pazarlama Uzmanı gibi ünvanlar atfedilmektedir.

Firmanızın dijital pazarlama süreçlerinin yönetimi için siz de işi profesyonel ellere emanet edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.nisbilisim.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 08503031093 numaralı Whatsapp hattından bize yazabilirsiniz.

www.nisbilisim.com.tr
Whatsapp: 08503031093
proje@nisbilisim.com.tr

ankara sosyal medya yönetimi, ankara web tasarım, ankara mobil uygulama, grafik tasarım, çankaya web tasarım, ankara web ajansı,

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir